ECCELLENTE Melkslang set geschikt voor Siemens EQ6

ECCELLENTE Melkslang set geschikt voor Siemens EQ6

Set met een melkslang, roestvrijstalen melkbuis en reinigingsborstel voor het reinigen van de melkbuis. Dit product is geschikt voor Siemens EQ6.
Lees meer

Momenteel op, vanaf 1 mei weer beschikbaar.

0 stuks op voorraad

15,95 13,95
Per stuk excl. €5,95 verzendkosten (Gratis verzending vanaf €40)

Daarom zijn koffieliefhebbers blij met producten van Eccellente:

  • 1 jaar bedenktijd!
  • Ontwikkeld en geproduceerd in eigen beheer
  • Uitgebreid getest in ons lab
  • Beter voor het milieu & laagste prijs garantie
Eccellente

Eccellente is door ons ontwikkeld en geproduceerd en uitgebreid getest in ons lab. Onze Eccellente producten werken minimaal net zo goed en vaak beter dan het originele product!

Product Informatie

Inhoud

Set met een melkslang, melkbuis en een borstel geschikt voor de Siemens EQ6 koffiemachine.

 

Omschrijving

Door de Eccellente melkslang te gebruiken verzeker je jezelf van een heerlijke cappuccino. De melkresten in de melkslang van jouw espressomachine is een bron voor bacteriën. De binnendiameter is 4mm, de buitendiameter is 7mm en de lengte van de Eccellente melkslang is 35 cm lang.

In vergelijking met originele kunststoffen is onze rvs melkbuis milieuvriendelijker en duurzamer. (Opmerking: raak de melkbuis niet aan tijdens het reinigen van de melk.)
Met de reinigingsborstel kun je de melkbuis na gebruik gemakkelijk reinigen.

Onze melkslangset voor Siemens koffiemachine is geschikt voor Siemens EQ6 volautomatische espressomachines en Bosch VeroAroma koffiemachines. Series aanduiding: EQ6 serie 300, EQ6 serie 500, EQ6 serie 700, VeroAroma 700, VeroAroma 500, VeroAroma 300 enz.

 

Instructie

Haal de slang uit het zakje en sluit de slang aan op de ene kant aan op de Siemens EQ6 koffiemachine. Sluit het andere uiteinde van de slang aan op de melkbuis.

 

Opmerking

We raden je aan de melkslang regelmatig te vervangen, in ieder geval eens per halfjaar. Melkresten zijn een voedingsbodem voor bacteriën.

Naam Melkslang set geschikt voor Siemens EQ6
Merk ECCELLENTE
Artikelcode 12004554
SKU E-0751
EAN 8720682982761
Voorgaande productnummers 654026, 12011773, 12004554
Conditie Nieuw